Черно море и Берое завършиха 0:0 в мач от предпоследния XXXV кръг в Първа

...

Черно море изпусна Берое в басейна на Тича. Откараха Ндонгала с линейка в болница

Черно море и Берое завършиха 0:0 в мач от предпоследния XXXV кръг в Първа лига на стадион “Тича ”.

Двата тима бяха силно затруднени от проливния дъжд, който се изля през първото полувреме, както и от тежкия и наводнен терен, написа Sportal.bg.

Домакините обаче сътвориха надалеч повече голови положения и би трябвало да съжаляват, че изпуснаха успеха. Само в последната минута от чисти позиции не съумяха да вкарат Фенуш и Георги Илиев.

Така Берое ще приключи на четвърто място, а Черно море - най-вероятно на пето.

През първата част домакините бяха по-актвиният отбор, само че до чисти обстановки пред Душан Перниш не се стигна. Тежкият терен бе причина дейностите на терена да се случват най-вече в средата на игрището.

Черно море стартира стремително второто полувреме и притисна противника. Мощен удар на Панайотов бе избит от Перниш, а по-късно Ндонгала пропусна да вкара от дребния пеналт.

Впоследствие се стигна до травми на Жоржиньо и Ндонгала, които напуснаха наложително, а Ндонгала даже бе откаран с кола за спешна помощ в болница.

Берое имаше единствено един късмет, само че шутът на Меска бе отразен от Китанов.

Към края " моряците " още веднъж нападнаха гневно, само че Мехди Фенуш и Георги Илиев не улучиха вратата от чисти позици и равенството остана.

Състави:

ЧЕРНО МОРЕ:  36. Китанов, 6. Попов, 70. Димов, 4. Генев, 33. Енчев, 38. Ндонгала, 7. Андраде, 21. Илиев, 71. Панайотов, 90. Минчев, 11. Жоржиньо

БЕРОЕ:  12. Перниш, 3. Желев, 4. Алкан, 11. Бандаловски, 20. Леони, 19. Василев, 5. Меска, 6. Цветков, 77. Еуженио, 73. Минчев, 28. Бригидо

Съдия: Георги Кабаков